ثبت نام تمدید ورود کاربران تست سرعت

پیشگامان در یک نگاه

گروه تعاونی پيشگامان در راستاي توسعه صنعت IT كشور و پيشبرد اهداف اطلاع رساني به عموم هموطنان گرامي، فعاليت خود را از سال 1375 به صورت جدي و با بهره گيري از نيروهاي متخصص آغاز نموده است . این گروه، در همین راستا در سال 1382 شروع به فعالیت نمود و موفق به دریافت مجوز PAP شد و در سال 1394موفق به دریافت مجوز FCP (پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت) گردید .

هم اكنون این شرکت، با گسترش دامنه فعاليت هاي خود در سراسر كشور به عنوان گسترده ترین XDSL Provider در سطح کشور، سرویس های معروف خانواده DSL مانند ADSL2+ / G.SHDSL / VDSL / VDSL2 را ارائه می نماید و هم اکنون با فعالیت در 30 استان و 267 شهر و با 800 نفر پرسنل به عنوان، گسترده‌ترين شبكه خصوصي كشور در سطح کشور مشغول به فعالیت سرویس های مبتنی بر IT می باشد .

شرکت پیشگامان، با تکیه بر توان و دانش فرهیختگان و نخبگان کشور  و بهره گیری از  به روزترین تجهیزات و فناوری‌ها، پشتیبانی موثر و 24 ساعته از خدمات ارایه شده و سال‌ها تجربه در ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ، همچنین حوزه خدمات پهنای باند اختصاصی بر پایه بسترهای وایرلس، اینترانت و ... به ارائه سرویس های متنوع پرداخته است .

در راستای کسب رضایتمندی بیشتر مشترکین توسعه شبکه وایرلس ، پوشش گسترده ای در شهر تهران بوجود آمده تا در راستای ارائه خدمات تکمیلی به مشتریان محترم، امکان سرویس دهی خاص برای ارگان ها ، سازمان ها و شرکت های مختلف و همچنین  برج‌­ها و مجتمع­‌ها  را ایجاد کرده است .

شرکت پیشگامان افتخار دارد تا با بانکها، بیمه ها، شرکت ها، بیمارستان ها و مجتمع های تجاری و مسکونی و ... در حال همکاری باشد.

بالا