پیشگامان توسعه ارتباطات - راهنمای فعالسازی شارژ ماه آینده (رزرو)

مشترک گرامی : جهت فعال سازی شارژ ماه آینده ( رزرو ) به طریق زیر عمل نمائید.

اگر مشترکی قبل از اتمام سرویس ماهیانه خود اقدام به تمدید دوره ایی سرویس مد نظر نماید ، شارژ خریداری شده بصورت رزرو ثبت خواهد شد و به محض اتمام سرویس قبلی نیاز است که این شارژ از طریق صفحه ایی که در هنگام اتمام مدت زمان ( Expire شدن ) سرویس برای مشترک نمایش داده می شود فعال گردد. این صفحه در 2 حالت برای مشترک نمایش داده می شود :

1 – اتمام حجم ( اعتبار ریالی ) سرویس   2 – به اتمام رسیدن مدت زمان سرویس

در صورتیکه حجم سرویس فعلی مشترک به اتمام برسد می تواند از طریق پرداخت آنلاین اقدام به خرید حجم مورد نیاز نماید و نیازی به فعالسازی آن نیست اما در صورتیکه قبل از اتمام شارژ سرویس ، شارژ رزرو خریداری کرده اید به طریق زیر اقدام به فعال سازی آن نمائید :

1. در صورتیکه سرویس شما منقضی شده باشد به محض باز کردن صفحه Browser بطور اتوماتیک به صفحه http://redirect.pishgaman.net منتقل خواهید شد : (شکل زیر)

2. پس از بستن Pop Up روی صفحه ، در ابتدای صفحه نوشته شده است : کاربر گرامی در صورتیکه که شارژ رزرو خریداری نموده اید ، لطفا برای فعال سازی شارژ رزرو خود اینجا را کلیک کنید.(شکل زیر)

3. روی لینک (اینجا را کلیک کنید) کلیک نمائید تا شارژ رزرو شما فعال گردد .( شکل زیر)

4. پس فعالسازی شارژ رزرو  فقط یکبار مودم را خاموش نموده و مجدد پس از چند ثانیه روشن نمائید و پس از ثابت شدن چراغ لینک از اینترنت استفاده نمائید.

 
پیاده سازی و پشتیبانی : گروه ديبا | Designed in Narvan | Powered By DCMS 3.2
© دارای مجوز ندا به شماره 310/12/16727 از سازمان تنظیم و مقررات رادیویی
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات میباشد.