پیشگامان توسعه ارتباطات - مراحل پرداخت و تمدید سرویس

در صورتیکه در حال حاضر سرویس شما به دلیل اتمام اعتبار (میزان حجم ماهیانه) و یا اتمام زمان (expire شدن) سرویس ماهیانه، غیرفعال شده است می توانید از طریق پرداخت آنلاین، بدون اتلاف وقت، عدم نیاز به حضور فیزیکی در بانک، در تمامی ساعات شبانه روز و به صورت آنی سرویس خود را مجدد تمدید نمائید.

برای این منظور شما با در دست داشتن هر یک از کارتهای عضو شبکه شتاب که اطلاعات لازم، اعم از شماره 16 رقمی کارت، رمز اینترنتی (رمز دوم کارت)، کد CVV2 و تاریخ انقضای کارت را دارا می باشد میتوانید بصورت آنلاین به تمدید اشتراک اینترنت پرسرعت خود اقدام نمایید.

1. ابتدا از طریق لینک http://epay.pishgaman.net به صفحه پرداخت آنلاین مراجعه نمائید:

 

2. در این صفحه ابتدا نام کاربری (username) سرویس اینترنت خود را وارد کرده و روی کیبورد کامپیوترتان Enter را بزنید تا مشخصات کاربر و اطلاعات سرویس شما نمایش داده شود. بطور پیش فرض در این صفحه سرویس فعلی مشترک انتخاب شده و در صورتیکه قصد تمدید همان سرویس را دارید پس از بررسی جزئیات روی گزینه پرداخت کلیک نموده تا به مرحله بعدی منتقل شوید و اگر قصد تغییر سرعت ، میزان حجم و مدت زمان سرویس فعلی خود را دارید روی گزینه تغییر سرویس ، کلیک نمائید و پس از انتخاب سرویس مورد نظر روی گزینه پرداخت در پائین صفحه کلیک نموده تا مراحل بعدی انجام گردد و چنانچه فقط قصد خرید حجم را دارید گزینه خرید حجم اضافه را انتخاب نموده و پس از تعیین میزان حجم روی پرداخت کلیک نمائید تا به مرحله بعد منتقل شوید.

 

3. به محض کلیک بر روی گزینه پرداخت ، وارد صفحه دیگری خواهید شد و پس از مطالعه مطالب این صفحه ، در وسط صفحه روی گزینه شروع عملیات تراکنش بانکی کلیک نمائید تا برای پرداخت به دروازه پرداخت بانک سامان متصل شوید:

4. پس از انتقال به صفحه پرداخت بانک سامان بدون اتلاف وقت اطلاعات درخواستی بانک مانند شماره 16 رقمی کارت، رمز اینترنتی (رمز دوم کارت)، کد CVV2 و تاریخ انقضای کارت عابر بانک خودتان را وارد و سپس عبارت نمایش داده شده (CAPTCHA) در میان صفحه که شامل عدد و حروف انگلیسی بصورت بزرگ و کوچک می باشد را به همان شکل با دقت وارد نمائید.

و ضمناً جهت اطمینان در پایین همین صفحه می توانید نام و کد فروشنده و همچنین مبلغ ريالی سرویس خریداری شده را مشاهده نمائید و نهایتاً در صورت تکمیل نمودن این صفحه روی گزینه تائید در پایین صفحه کلیک نمائید تا تراکنش ساخته شود :

5. بعد از کلیک روی گزینه تایید، تراکنش مربوطه به شکل زیر ایجاد شده و در صورتیکه نتیجه بصورت بدون خطا بود، روی تکمیل فرایند خرید کلیک نمائید تا پرداخت انجام شود. در این مرحله هزینه سرویس خریداری شده از حساب مشترک کسر خواهد شد:

6. در انتها پس از تائید پرداخت توسط بانک سامان، مجدد به صفحه سایت پیشگامان انتقال داده خواهید شد:

7. در صورتیکه تمامی مراحل فوق را به ترتیب و با موفقیت به انجام رسانیده باشید، سرویس شما با موفقیت شارژ شده است. در صورت نیاز مودم خود را خاموش کنید و پس از گذشت چند دقیقه مجدد روشن نمائید و پس از ثابت شدن چراغ لینک ، می توانید از سرویس جدید خریداری شده استفاده نمائید. 

 
پیاده سازی و پشتیبانی : گروه ديبا | Designed in Narvan | Powered By DCMS 3.2
© دارای مجوز ندا به شماره 310/12/16727 از سازمان تنظیم و مقررات رادیویی
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات میباشد.