ثبت نام تمدید ورود کاربران تست سرعت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟

اینترنت رایگان

سرویس وایرلس عمومی Public WiFi

هات‌اسپات بی‌سیم یا Wi-Fi HotSpot، روشی برای دسترسی به شبکه‌های بی‌سیم با استفاده از Wi-Fi است که در آن کاربران بدون نیاز به استفاده از شبکه‌ی مخابراتی یا دستگاه یا نرم‌افزاری جانبی، تنها به کمک ابزار مجهز به قابلیت Wi-Fi خود می‌توانند به اینترنت دسترسی پیدا کنند. در حال حاضر شرکت‌های بزرگ ارایه‌دهنده‌ی اینترنت در سراسر جهان با ایجاد هات‌اسپات‌هایی پیشرفته در مکان‌های گوناگون، امکان دسترسی به اینترنت را در مکان‌های همگانی در بسیاری از کشورهای دنیا فراهم کرده‌اند.

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات در راستای ارائه خدمات نوین به کاربران عزیز، در حال حاضر در مکان های مختلفی از جمله مراکز تفریحی، مراکز خرید و ... اقدام به ارائه اینترنت عمومی رایگان نموده است.

برای استفاده از سرویس وایرلس عمومی (Public Wi-Fi)، کافیست در مکانهایی که پیشگامان آنها را به Public WiFi  تجهیز کرده است، کاربر  از طریق لپ‌تاپ، تلفن هوشمند یا سایر وسایل قابل حمل به این سرویس متصل شود و به گشت و گذار در اینترنت بپردازد.

استفاده از اینترنت امروزه به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی همه افراد جامعه تبدیل شده است و بدون اینترنت شاهد لغو تمام مشاغل خواهیم بود. در این راستا پیشگامان در اقدامی مناسب فرصت استفاده از اینترنت رایگان در مکان های عمومی را در چند شهر کشور برای هموطنان عزیز فراهم آورده است و با ارائه این امکان مسافران و عموم مردم در فرودگاه ها، بازار، پاساژها می توانند با استفاده از سیستم وایرلس از طریق موبایل، تبلت و یا لبتاب خود پس از اتصال به شبکه از اینترنت رایگان و پر سرعت استفاده نمایند، در ادامه به معرفی این مکان ها خواهیم پرداخت.

 

اینترنت رایگان در تهران

فوت کورت پل طبیعت، بیمارستان فیروزگر، پاساژ سرای ابریشم، پاساژ گلستان، پاساژ دنیای نور، مجتمع کلیوی، مجتمع فنی تهران(سعادت آباد)، پاساژ نگین ظفر

اینترنت رایگان در کرمان

بازار موبایل کرمان

اینترنت رایگان در یزد

فرودگاه، راه آهن، میدان چخماخ، باغ دولت آباد، مسجد جامع یزد

اینترنت رایگان در مشهد

راه آهن، مجتمع تجاری اکسون و آرمیتاژ

اینترنت رایگان در بندرعباس

اسکله شهید حقانی

بالا