ثبت نام تمدید ورود کاربران تست سرعت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟

راه حل هاي فني از نوع پيشگامان

برای حفظ امنیت کاربران گرامی و سهولت در استفاده از اینترنت واحد آموزش پیشگامان اقدام به تهیه فایل آموزشی نموده است که به شرح ذیل می توانید مشاهده نمایید .

گجت یا ابزارک به وسایل کوچک مکانیکی و یا الکترونیکی گفته میشود که اغلب اندازه ای کوچک دارند و دارای کاربرد زیاد و خاص در زندگی هستند . به عبارت دیگر وسایلی که برای انجام کارها مفید و پرکاربرد هستند را گجت می نامند. ابزارک حساب کاربری پیشگامان، نرم افزاری است که میتوانید در کامپیوتر یا لب تاپ خود نصب نمایید و با استفاده از آن به راحتی اطلاعات حساب کاربری نظیر تعداد روز و شارژ باقیمانده، حجم استفاده شده در دوره ی زمانی سرویس و تراکنش های مالی نظیر تمدید قرارداد و ... را انجام دهید.

نرم افزاری کوچک و سبک برای نمایش کامپیوتر ، لپ تاپ ، گوشی و تبلت های متصل به شبکه وایرلس شما می باشد.این نرم افزار بدون درگیر نمودن فضای CPU و RAM  سیستم ، میتواند دستگاه های متصل به مودم رابه همراه نمایش جزئیاتی نظیر MAC Address ، نام دستگاه ، نمایش IP دستگاه متصل شده ،نمایش سخت افزار مودم نمایش زمان و تاریخ اتصال و همچنین بررسی اینکه سیستمی مشخصی چندبار به وایرلس شما متصل شده است نیز از دیگر امکانات نرم افزار می باشد .

 مشاهده ی فعالیت های شبکه و نظارت بر اتصالات اینترنت از جمله کارهایی است که با استفاده از ابزارهای تخصصی قابل انجام می باشد، هر کاربری می تواند با استفاده از نرم افزار NETWORX تمامی این کارها و حتی فراتر از آن را به راحتی انجام دهد. بیشترین کاربرد این نرم افزار نظارت بر پارامترهایی چون سرعت اتصال، استفاده از پهنای باند و تست وضعیت شبکه می باشد.

NETWORX می تواند در جهت شناسایی مشکلات احتمالی شبکه کمک کند و اطمینان بدهد که از محدودیت پهنای باند تعیین شده توسط ISP خود تجاوز نکرده اید. همچنین از فعالیت های مشکوک شبکه که مشخصه اصلی تروجان ها و حملات هکر ها می باشد، با خبر می شوید.

بالا