به سیستم نمایندگان پیشگامان خوش آمدید


برای ثبت نام روی دکمه زیر کلیک نمایید

ورود به پنل

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده سرویس اینترنت پرسرعت در سراسر کشور دارای مجوز FCP به شماره ۱۷-۹۴-۱۰۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، از تمام اقشار جامعه در سراسر کشور دعوت به همکاری می نماید .


با توجه به نیاز مبرم جامعه به اینترنت پرسرعت و فراگیر شدن این تکنولوژی در سراسر کشور فرصتی بسیار عالی به جهت کسب درآمد در اختیار شما قرار دارد . شرکت پیشگامان با ساخت و تحویل یک دفتر کار مجازی مختص شما در کمتر از چند دقیقه این امکان را برای شما فراهم می کند تا در هر شغل و رشته ای که قرار دارید بتوانید کسب درآمد کنید .با وجود این دفتر کار مجازی نیازی به حضور فیزیکی در این مجموعه ندارید و در هر مکان و زمانی می توانید کسب درآمد خود را انجام دهید .شما می توانید با معرفی اینترنت پیشگامان به تمام دوستان و آشنایان خود و ثبت نام آنها در دفتر کاری که در اختیار شما قرار میگیرد بدون محدودیت کسب درآمد کنید,لازم به ذکر است شما بابت دریافت این دفتر مجازی هیچ گونه هزینه و تعهدی را به پیشگامان ارائه نمی‌کنید .


شما با معرفی هر مشترک به صورت پلکانی امکان دریافت پورسانت از ۲۰ تا ۵۰ هزار تومان به ازای هر مشترک را دارید . این مبلغ به صورت نقدی و خودکار به حساب شما واریز می گردد.


برای مشاهده اطلاعات بیشتر ابتدا در سامانه ثبت نام کرده و سپس به بخش آموزش ها مراجعه نمایید.