ثبت نام تمدید ورود کاربران تست سرعت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟

 آنتی ویروس eScan

eScan

درباره eScan

فناوری های شرکت مایکرو ورد شامل ارائه ی راه حل های پیشرفته ی امنیتی می شود. به علاوه این شرکت متخصص در تولید آنتی ویروس، آنتی اسپم، امنیت محتوا و همچنین راه حل های پیشگیری از نفوذ در شبکه است. این شرکت در ایالت نیوجرسی آمریکا قرار دارد و دارای دفاتری در هند، مالزی، آفریقای جنوبی و آلمان می باشد. با این توضیحات می توان گفت که مایکرو ورد یک شبکه ی قوی از نظر همکاری و نمایندگی فروش در سراسر جهان می باشد.

مایکرو ورد کار خود را درسال 1993 به وسیله ی یک تکنوکرات پویا و کار آفرین به نام Govind Ramamurthy  آغاز کرد. این شرکت به واسطه ی تعریف جدیدی که برای راهکارهای امنیتی انجام داده است و همچنین تولید فناوری های به روز و خلاق، همواره حرکتی رو به جلو و پیشرفتی چشمگیر داشته است. اساس کار این شرکت، ارائه ی راه حل ها و راهکارهای امنیتی برای کامپیوترهای خانگی و همچنین شبکه های کوچک و بزرگ است.

محصولات شرکت مایکرو ورد جهت ارزیابی از نظر کیفیت، آزمون های حرفه ای و دقیقی را گذرانده اند و توانسته اند در این آزمون ها موفق به کسب گواهینامه های معتبر شوند. از جمله ی این آزمون ها و گواهینامه ها می توان به Virus Bulletin ،Checkmark TUCOWS ,Red Hat Ready ،Novell Ready و گواهینامه ی معتبر AV-Comparatives  اشاره کرد.

پشتیبانی

سامانه پاسخگویی

در صورت بروز هرگونه مشکل، با تلفن 02123545، داخلی 143 تماس حاصل کنید.

بالا