ثبت نام تمدید تست سرعت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟

مشترکین گرامی شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات
به منظور افزایش رضایت کاربران و اطمینان از رعایت تمامی تعهدات شرکت، سامانه ثبت، پیگیری و جبران خسارات ایجاد گردیده است و تمامی سوابق مشکلات مطروحه در این سامانه نگهداری می گردد .
شما می توانید درخواست جبران خسارت خود را از طرق زیر با ما در میان بگذارید:

  • تکمیل فرم درخواست جبران خسارت
  • تلفن ۱۵۷۷
  • مراجعه حضوری

تعهدات شرکت :
شرکت خدمات پشتیبانی فنی تلفنی در موضوع استفاده از خطوط پرسرعت داده ها به مصرف کننده را بصورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته تعهد می کند .
شرکت برقراری موضوع قرارداد را بدون احتساب مشکلات ناشی از سخت افزار و نرم افزار های رایانه مصرف کننده و همچنین اشکالات ناشی از شرکت مخابرات به میزان ۹۸% تضمین می نماید .
شرکت متعهد است در صورتی که اختلال و قطعی به وجود آمده مربوط به شبکه پیشگامان و در حیطه مسئولیت شرکت باشد مطابق با ضوابط و چارچوب موافقت نامه های سطح خدمات (SLA) سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی (مصوبه ۱۷۷) اقدام به جبران قطعی ها نماید.
ضریب دسترسی، مشخص کننده حداکثر میزان دسترسی مشتری به خدمت های ارائه شده روی بستر ADSL شبکه پیشگامان بوده و با توجه به پارامترهای مندج در موافقتنامه سطح خدمات تعیین گردیده است.
میزان تلفات بسته PLR : بیان کننده میانگین گم شدن یا از دست رفتن بسته های IP در طول شبکه پیشگامان و برابر با ۳% می باشد.
تاخیر یا Latency : متوسط زمانی است که طول می کشد تا یک بسته از پورت دسترسی مشتری تا نقطه انتهایی شبکه پیشگامان رسیده و برابر با ۱۵۰ میلی ثانیه می باشد.
میانگین زمان بازیابی یا تعمیر MTTR : به میانگین زمان رفع خرابی و برقراری مجدد خدمت بر اساس توافق بین خدمت دهنده و خدمت گیرنده اطلاق می شود. این زمان برابر با ۷۲ ساعت می باشد.

توجه: مشترک گرامی؛ لطفاً توجه داشته باشید که بر اساس مصوبه ۱۷۷سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، محاسبه توافق‌نامه سطح خدمات (SLA)، حداکثر ٣٠ روز می باشد.

برای ثبت درخواست اینجا کلیک کنید . بعد از ورود به پنل کاربری خود ، از بخش خدمات مشترکین ، گزینه درخواست SLA را انتخاب نمایید.

 

بالا Call Now Button