ثبت نام تمدید ورود کاربران تست سرعت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟

شبکه پهنای باند اختصاصی (Dedicated Bandwidth)

پهنای باند اختصاصی چیست؟

سرویسی اختصاصی است که به یک سازمان یا نهاد اختصاص می‌یابد. آن دسته از شرکت‌هایی که بسیار بزرگ هستند و نیاز زیادی به اینترنت پرسرعت دارند، از پهنای باند اختصاصی یا Dedicated Bandwidth استفاده می‌کنند. مزیت این سرویس عدم نوسان سرعت است. یعنی سرعت در هر ساعت از شبانه روز در حالتی ثابت می‌ماند. همچنین پهنای باند اختصاصی برای شرکت‌هایی مناسب است که مشکل ترافیک مصرفی دارند. در این سرویس دیگر نیازی نیست که شرکت‌ها نگران حجم مصرفی اینترنت خود باشند.

پهنای باند در واقع مقدار اطلاعاتی است که می‌تواند از طریق اینترنت منتقل شود. این مقدار ممکن است در عمل و در تئوری متفاوت از هم باشد که این امر به خاطر برخی موارد مانند خط تلفن و دستگاه‌های ارتباطی ما به وجود می آید. این امر باعث می شود پهنای باند در عمل ظرفیتش کمتر از آن چیزی باشد که در تئوری وجود دارد و در واقع نمی‌تواند از حداکثر توان خود استفاده کند.

مزایای شبکه پهنای باند اختصاصی پیشگامان

از مزیت‌های پهنای باند اختصاصی پیشگامان برخورداری از مجوز FCP است. شرکت‌های دارای این مجوز می‌توانند به ارائه خدمات اینترنتی نظیر خدمات پهنای باند (Dedicated Bandwidth) اختصاصی به سایر شرکت‌ها، موسسات، سازمان‌های دولتی، دانشگاه‌ها و... اقدام کنند؛ یعنی درست مانند شرکت مخابرات.

به علاوه، اگر از سرویس پهنای باند اختصاصی پیشگامان استفاده کنید می‌توانید به صورت بیست و چهار ساعته از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

 • مشاوره در پیاده‌سازی خدمات پهنای باند

از مشاوره تا نصب و راه‌اندازی همه کارشناسان ما تنها با یک تماس در کنار شما خواهند بود.

 • پشتیبانی سریع خدمات

پشتیبانی به صورت بیست و چهار ساعته بوده و حتی در روزهای تعطیل نیز پشتیبانی وجود دارد. درخواست‌های مشتریان برای پیشگامان از اولویت بالایی برخوردار بوده و در سریع ترین زمان ممکن به آن ها رسیدگی می‌شود.

 • مقیاس‌پذیری و انعطاف

نیاز هر سازمان یا ارگان متفاوت است. با توجه به نیازهای شما، خدمات متنوعی قابل ارائه است. پیشگامان مشتریانی در مقیاس‌های کوچک تا بزرگ را پشتیبانی می‌کند.

 • پاپ سایت‌های متعدد جهت ارائه خدمات

پیشگامان از پیشرفته‌ترین تکنولوژی دکل‌های ارائه‌دهنده سرویس اینترنت سازمانی در دنیا استفاده می‌کند و به همین علت کیفیت خدمات به نسبت بالاتر از دیگران است.

 • ارائه سرویس با ضریب پایداری ٩٩.٥% تا ۹۹.۹%

ما بهترین سطح تضمین کیفیت خدمات را ارائه می کنیم تا بتوانید با پایداری بالا از خدمات پیشگامان استفاده کنید.

 • سرعت

از آنجا که پهنای باند اختصاصی باعث افزایش سرعت اینترنت می‌شود، می‌تواند زمان‌های انتظار پرسنل برای لود شدن یک صفحه، ویدئو یا… را کاهش دهد و به این ترتیب به افزایش بهره‌وری کارمندان شرکت کمک کند.

تعرفه پهنای باند سازمانی اختصاصی

با توجه به اینکه برای راه‌اندازی این سرویس به امکان‌سنجی برای نصب تجهیزات و سرویس‌دهی نیاز هست، ابتدا باید برای اطمینان از اینکه شما امکان استفاده از این سرویس را دارید با شرکت تماس بگیرید. به علاوه هزینه‌ها بسته به تجهیزاتی که در هر محل ممکن است مورد نیاز باشد و نوع تجهیزاتی که متقاضی درخواست می‌کند می‌تواند متفاوت باشد. به همین منظور باید برای دریافت تعرفه پهنای باند اختصاصی پیشگامان با شماره تلفن ۱۵۷۷ با این شرکت تماس بگیرید.

کد تایید سازمان : 522557

انواع پهنای باند اختصاصی (Dedicated Bandwidth)

شرکت پیشگامان برای مشتریان خود دو نوع پهنای باند اختصاصی در نظر گرفته است:

اختصاصی نامحدود

در این نوع سرویس همانطور که از نامش پیداست، حجم معینی به مشتری اختصاص داده نمی‌شود و مشتری می‌تواند به هر مقدار که نیاز دارد از اینترنت سازمانی استفاده کند. این مورد برای مشتریانی که نیاز به حجم بالایی دارند یا برای سازمان‌ها و موسسات بزرگ مانند دانشگاه‌ها می‌تواند گزینه مناسب باشد.

اختصاصی حجمی

دیگر سرویس پهنای باند اختصاصی پیشگامان سرویس اختصاصی حجمی است. این سرویس برای شرکت‌های کوچکی که نیاز به حجم زیادی ندارند گزینه مناسبی است.

امنیت پهنای باند اختصاصی اینترنت

خدمات ارائه شده توسط اکثر شرکت ها یکسان است اما آنچه پیشگامان را متمایز می سازد، بستر مطمئن و تکنولوژی انتقال و پشتیبانی قوی است که سبب می شود امنیت به بالاترین شکل ممکن در سرویس پهنای باند اختصاصی رعایت شود.

خدمات قابل ارائه پیشگامان برای شبکه پهنای باند اختصاصی

خدمات پیشگامان عمدتاً به سه دسته تقسیم می‌شوند:

خدمات قبل از فروش پهنای باند

قبل از اینکه اقدام به خرید کنید می‌توانید برای مشاوره با واحد فروش تماس بگیرید و از خدمات زیر به‌صورت رایگان بهره‌مند شوید:

 • مشاوره و بررسی نیاز مشتریان
 • زمان‌بندی عملیاتی، راه‌اندازی و تحویل خدمات به مشتریان
 • سرویس تست پهنای باند

خدمات پس از فروش پهنای باند پیشگامان

یکی از ویژگی‌هایی که پیشگامان را از سایر رقبا متمایز می‌کند، خدمات پس از فروش این شرکت است. خدمات پس از فروش شرکت عبارتند از:

 • نصب و راه‌اندازی رایگان
 • ارائه تجهیزات به‌صورت امانی
 • تحویل سیستم نظارت و مانیتورینگ پهنای باند
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته (تلفن ۱۵۷۷ داخلی ۲)
 • بررسی، رفع عیب سرویس و اعزام کارشناس در کمترین زمان ممکن
 • بازرسی و نظارت بر خدمات ارائه شده پهنای باند به‌منظور پشتیبانی و محافظت از حقوق مشترکین
 • به روز نگه داشتن شبکه و بستر خدمات ارائه شده

جبران خسارت و ضمانت بازپرداخت وجه

شرکت متعهد است در صورتی که اختلال و قطعی به وجود آمده مربوط به شبکه پیشگامان و در حیطه مسئولیت شرکت باشد مطابق با ضوابط و چارچوب موافقت نامه های سطح خدمات (SLA) سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی تبصره ذيل اقدام به جبران قطعی ها نماید .

نصب و راه اندازی سرویس پهنای باند اختصاصی

برای دریافت سرویس پهنای باند اختصاصی (Dedicated Bandwidth) با کلیک بر روی فرم زیر ثبت نام خود را تکمیل کنید و یا با شماره ۱۵۷۷ تماس بگیرید.

   

معرفی برخی از مشتریان پهنای باند اختصاصی پیشگامان

بالا Call Now Button