ثبت نام تمدید ورود کاربران تست سرعت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟

سرویس جشنواره

سرویس جشنوارهقیمت (ریال)
پکیج مودم به همراه سرویس یکساله با ۱۰درصد تخفیف۳۳۰ گیگ۲۹,۷۰۰,۰۰۰

سرویس عادی

سرعتترافیکزمانقیمت (ریال)
۱ تا ۴۰ مگابیت۱۰گیگ۱ماهه۲۹۰,۰۰۰
۱ تا ۴۰ مگابیت۲۵گیگ۱ماهه۵۵۰,۰۰۰
۱ تا ۴۰ مگابیت۱۰۰گیگ۱ماهه۲,۱۰۰,۰۰۰
۱ تا ۴۰ مگابیت۹۰گیگ۳ماهه۱,۹۵۰,۰۰۰
۱ تا ۴۰ مگابیت۲۰۰گیگ۶ماهه۴,۱۰۰,۰۰۰
۱ تا ۴۰ مگابیت۳۰۰گیگ۱۲ماهه۵,۸۰۰,۰۰۰

ترافیک اضافه

ترافیکقیمت (ریال)
۳ گیگابایت۱۰۵,۰۰۰
۱۰ گیگابایت۳۰۰,۰۰۰
۵۰ گیگابایت۱,۳۵۰,۰۰۰
۱۰۰ گیگابایت۲,۰۰۰,۰۰۰
۵۰۰ گیگابایت۱۰,۰۰۰,۰۰۰

   button-phone

تکنولوژی LTE در حال حاضر سریع ترین شبکه ی مخابراتی عملیاتی شده در سطح وسیع در دنیاست. شبکه LTE به دو صورت FDD و TDD پیاده سازی می شود. روش اول بر مبنای تقسیم فرکانس است بدین صورت که بازه ای از فرکانس ها برای دانلود و بازه ای دیگر برای آپلود مورد استفاده قرار می گیرند که مسلما فرکانس های اختصاص یافته به دانلود وسیع تر خواهند بود. بازه ی کوچکی از فرکانس ها خالی رها می شود تا از تداخل جلوگیری نماید. FDD   از نظر الگوریتم کلی شبیه به روش Full Duplex استفاده شده در کابل های شبکه است.

در روش TDD از زمانبندی جهت ارسال و دریافت در شبکه استفاده می شود. TDD سرنام عبارت Time Division Duplexing است و بدین صورت عمل می کند که در بازه ی زمانی خاصی اطلاعات دانلود ودر بازه ای دیگر آپلود می شوند و بسیار شبیه به روش Half Duplex استفاده شده در کابل های شبکه است. این شبکه LTE TDD یا TD-LTE نامیده می شود.  در TD-LTE این امکان وجود دارد که ظرفیت Uplink و Downlink با تغییر آرایش فریم‌ها تغییر کند ولی در FD-LTE براساس پهنای باند اختصاص یافته به اپراتورها، این ظرفیت ثابت است.

علاوه بر TD-LTE، فناوری‌های اینترنت ثابت موجود شامل Dial-Up،DSL  و WiMAX هستند. هر یک از این فناوری‌ها به دلیل مشکلاتی از جمله سرعت بسیار کم، نیاز به استفاده از خط تلفن ثابت، هزینه بالا به دلیل نیاز به پرداخت اشتراک اینترنت و هزینه خط تلفن مورداستفاده در سرویس Dial-Up، نیاز به ظرفیت خالی در مرکز مخابرات منطقه، نیاز به استفاده از خط تلفن ثابت و بدون امکان جابجایی و محدود به مکان خاص در سرویس DSL و محدودیت سرعت و فناوری قدیمی (در سرویس WiMAX) به‌طور کامل پاسخگوی نیاز کاربران و مشترکان امروزی نیستند. این در حالی است که سرویس TD-LTE، با دارا بودن ویژگی‌هایی همچون قابلیت استفاده در مکان‌های مختلف، بدون نیاز به خط تلفن ثابت، راه‌اندازی سریع و پایداری بالا در آپلود و دانلود، تجربه سرعت بسیار بالاتری را برای کاربر به ارمغان می‌آورد.

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات در راستای ارائه خدمات نوین به کاربران، اقدام به راه اندازی سرویس TD-LTE کرده است که مشترکین می توانند از این سرویس بهره مند گردند.

بالا