ثبت نام تمدید تست سرعت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟

اینترنت TD LTE

امروزه با اینکه رشد روزافزون در ترافیک داده‌ها فشار بسیاری را بر اپراتورهای شبکه اعمال کرده، اما همواره تقاضا و نیاز، پیشرانه‌های پیشرفت فناوری بوده‌اند. این پیشرفت‌ها، نه تنها بهبود ارائه خدمات را فراهم می‌کنند بلکه باعث افزایش تقاضا نیز می‌شوند. به عبارت دیگر، فناوری و نیاز افراد مانند یک چرخه عمل می‌کند و همین امر باعث رشد روزافزون فناوری‌هایی مانند نسل چهارم اینترنت ثابت (TD-LTE)، همزمان با رشد کاربران شده است.

طی بیست سال گذشته، ارتباطات مبتنی بر موبایل یا گوشی‌های همراه با هدف ارائه پهنای باند گسترده‌تر و خدمات متنوع‌تر، از آنالوگ به دیجیتال، از صدا به داده، باند باریک به باند پهن و از حالت تک رشته‌ای به حالت چند رشته‌ای تکامل یافته است. در این راستا، اینترنت نسل ۴ ثابت یا TD-LTE معرفی شده است.

اینترنت پرسرعت نسل ۴ ثابت (td lte)، یکی از جدیدترین تکنولوژی‌های اینترنت ثابت بی‌ سیم به شمار می‌رود. بدون شک، این فناوری در مقایسه با سایر فناوری‌های اینترنت نظیر  ADSL و WIMAX سرعت بالاتری دارد.

TD-LTE یا TDD-LTE از ابتدای کلمات عبارت Time-Division Duplex Long-Term Evolution گرفته شده‌ و معنای لغوی آن «تقسیم زمان دوبلکس – تکامل زمان بلند مدت» است.

تکنولوژی اینترنت تی دی ال تی ای، بهترین گزینه برای ارائه اینترنت به سازمان‌ ها، مؤسسات، شرکت‌ها و خانه‌ها محسوب می‌شود. بنابراین، اگر در حال حاضر از ADSL استفاده می‌کنید و از کیفیت آن راضی نیستید، یا اگر در منطقه‌‌ای زندگی می‌کنید که هیچ پورتی برای ارائه اینترنت ثابت در دسترس نیست، اینترنت بیسیم td lte با دامنه سرعت ۱ مگابیت تا 80 مگابیت در ثانیه بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

 

مزایای متعدد اینترنت پرسرعت بی‌ سیم نسل ۴ ثابت، موجب شده تا جایگاه بهتری نسبت به ADSL یا وایمکس نزد کاربران پیدا کند. این سرویس از ویژگی‌ های خاص زیادی برخوردار است که باعث محبوبیت روزافزون آن در میان کاربران می‌ شود. از جمله این ویژگی‌ ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم محدودیت مکانی
 • امکان جابجایی مودم به هر مکان که آنتن دهی اپراتور بهتر باشد.
 • عدم نیاز به استفاده از خط تلفن (بنابراین اگر هنوز خط تلفن ثابتی برای منزل یا محل کار شما کشیده نشده است این گزینه برای شما بهترین خواهد بود.)
 • عدم لزوم وجود ظرفیت خالی در مرکز مخابرات منطقه
 • راه اندازی ظرف مدت کمتر از چهل و هشت ساعت

TD-LTE را به‌ راحتی و با استفاده از مودم و سیم‌ کارت پیشگامان می‌ توانید راه‌اندازی کنید. این سیم کارت قابلیت ارسال پیغام و تماس تلفنی نداشته و فقط برای مقاصد اینترنتی کاربرد دارد.

سرویس جشنواره (سرعت 1 تا 80 مگابیت)مدتترافیک بین‌المللقیمت (تومان)
مودم G1 + سیم‌کارت + سرویس6 ماهه100 گیگ2,850,000
مودم G1 + سیم‌کارت + سرویس6 ماهه500 گیگ3,750,000

سرویس عادی:

سرعتترافیک بین‌الملل (گیگ)مدتقیمت (تومان)
1 تا 80 مگابیت301 ماهه96,000
1 تا 80 مگابیت1001 ماهه290,000
1 تا 80 مگابیت2501 ماهه600,000
1 تا 80 مگابیت5001 ماهه1,100,000
1 تا 80 مگابیت903 ماهه288,000
1 تا 80 مگابیت2006 ماهه600,000
1 تا 80 مگابیت10006 ماهه2,600,000
1 تا 80 مگابیت25012 ماهه750,000

 • سرویس‌های فوق دارای مجوز به شماره 527616، 527917 و 527851 از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هستند.
 • تمامی ترافیک‌های فوق با احتساب 5 درصد اضافه می باشد.​
 • تمامی مبالغ در تعرفه ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

همان طور که گفته شد، تکنولوژی اینترنت تی دی ال تی نیازی به خط ثابت تلفن ندارد و به جای آن از سیم کارت‌ های مخصوصی استفاده می‌کند که برای همین کاربرد طراحی شده‌اند. در واقع با این سیم کارت‌ ها نمی‌توان مانند سیم کارت‌های معمولی با تلفن‌های دیگر تماس گرفت و یا برای دیگران پیامک فرستاد. این سیم کارت‌ ها را باید در زمان خرید سرویس TDLTE از پیشگامان تهیه کنید.

خوشبختانه برای استفاده از اینترنت TD-LTE علاوه بر سیم کارت مخصوص فقط به یک مودم نیاز است.  اتصال به این مودم‌ها هم از طریق کابل و هم وای فای امکان پذیر است.

مودم های سرویس TD-LTE پیشگامان :

مودم TD-LTE

یکی از مهم‌ترین نکاتی که هنگام انتخاب و سفارش یک سرویس اینترنتی باید به آن توجه داشته باشید، پوشش‌ دهی منطقه است. در برخی مناطق پوشش‌ دهی سرویس اینترنت TD-LTE بهتر است.

به همین منظور، برای اطلاع یافتن از مناطق تحت پوشش اینترنت پر سرعت نسل ۴ ثابت شرکت پیشگامان با کارشناسان ما در تماس باشید ، منطقه مورد نظرتان را اعلام کنید تا به طور دقیق از امکان آنتن دهی مودم اطمینان حاصل نمائید.

شما می توانید به دو روش زیر سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید:

 1. به صورت آنلاین از طریق کلیک بر دکمه آبی زیر در سایت ثبت‌ نام کنید و به‌ عنوان یک مشترک پیشگامان، سرویس مورد نظر خود را سفارش دهید.
 2.  با شماره تلفن ۱۵۷۷ تماس بگیرید و علاوه بر گرفتن مشاوره رایگان از کارشناسان (در خصوص نوع سرویسی که برای شما مناسب‌ تر است، نحوه پوشش‌ دهی منطقه و غیره)، نسبت به سفارش سرویس و خرید اینترنت td lte مورد نظرتان اقدام کنید.

 

 • جهت دریافت کاتالوگ اینترنت td lte پیشگامان از لینک زیر اقدام نمایید:

بالا Call Now Button