ثبت نام تمدید ورود کاربران تست سرعت

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟

گروه تعاونی پيشگامان در راستاي توسعه ی صنعت IT كشور و پيش برد اهداف اطلاع رساني به عموم هموطنان گرامي، فعاليت خود را از سال 1375 به صورت جدي و با بهره گيري از نيروهاي متخصص آغاز نمود و در طي زمان فعاليت موفق به اخذ مجوزهاي ISP ،ISDP ،VOIP،ICT گرديد . این گروه، در همین راستا با هدف ارائه سرویس های پهنای باند، دز سال 1382 موفق به دريافت مجوز ندا (PAP) و در سال 1394 موفق به دریافت پروانه ی ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي گردید. شرکت پیشگامان، با تکیه بر توان و دانش فرهیختگان و نخبگان کشور و بهره گیری از  به روزترین تجهیزات و فناوری‌ها، پشتیبانی موثر و 24 ساعته از خدمات ارایه شده و سال‌ها تجربه در ارائه خدمات اینترنت پرسرعت، همچنین حوزه ی خدمات پهنای باند اختصاصی بر پایه بسترهای وایرلس، اینترانت و ... به ارائه سرویس های متنوع پرداخته است .
سال تاسیس: ۱۳۷۵

حوزه اصلی فعالیت: فناوری اطلاعات و ارتباطات
حوزه های توسعه ای: بانکداری، بیمه، حمل و نقل هوایی و ریلی، فیبر نوری زیر دریایی و...
اشتغال ایجاد شده: اشتغال مستقیم نزدیک به ۴۰۰ نفر و غیر مستقیم: بیش از ۱۵۰۰ نفر
تعداد شرکت ها: در حال حاضر ۲۶ شرکت
مدل اقتصادی: اقتصاد تعاونی
خدمات اصلی: سرمایه گذاری در حوزه ICT
خدمات فرعی: انواع نرم افزارهای تحت وب به سفارش مشتری، خدمات RFIDD، سیستم های هوشمند، ویدئو کنفرانس، سرورهای امنیتی و کلیه سرویس های ارزش افزوده
گستره جغرافیایی فعالیت: نمایندگی مستقیم در استان های کرمان، اصفهان، قزوین، فارس، بوشهر، خراسان رضوی، هرمزگان و در کشورهای کانادا، امارات، مالزی.

گروه پیشگامان علاوه بر فعالیت در حوزه IT ، در بخش های متعدد دیگری از قبیل حوزه های صنعتی به شرح ذیل ارائه خدمات می نماید.
- فعالیت های بانکی و مالی در قالب موسسه مالی اعتباری
- ارائه خدمات تلفن بین الملل ۰۴۰ برای دسترسی آسان تر و ارزان تر در مکالمات خارجی
- مالک و مجری بزرگترین شبکه فیبر نوری زیر دریایی در کشور
- استقرار نظام گمرکی و ورود و خروج کالا در مرکز کشور به جای سواحل شمالی و جنوبی در قالب شرکت تعاونی
- توسعه بندر خشک کوثر

مرکز تحقیقات، توسعه و آموزش

 • جذب ایده های نو اعم از نرم افزار، سخت افزار، شبکه و ... از طریق حمایت های مالی و تجهیزاتی از طرح های دارای توجیه اقتصادی
 • حمایت از مبتکرین، مخترعین و پژوهشگران ITجهت پیشبرد ایده ها و طرح های نامبرده تا مرحله بهره برداری
 • تعریف و انجام پروژه های تحقیقاتی بر پایه فناوری اطلاعات
 • برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با IT
 • ایجاد بستر مناسب جهت برقراری ارتباط با دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی

حضور در صنعت بیمه (بیمه تعاون )

وجود بیش از ۱۵۰۰۰ سهامدار در مجموعه گروه تعاونی پیشگامان و حضور در عرصه های مختلف تولید، مشاوره، اجرای پروژه های IT و شبکه و نیز سرمایه گذاری و بحث های مالی اعتباری می طلبد تا با پشتوانه بیمه ای، آینده ای بی دغدغه و آرامش بخش فراهم گردد.

شرکت تعاونی پیشگامان توسعه بندر خشک کوثر

 • استقرار نظام گمرکی و ترخیص کالا در مرکز کشور
 • ایجاد شریان ورود و خروج کالا در یزد
 • ارتقا ظرفیت حمل و نقل ریلی و جاده ای
 • تبدیل یزد به قطب اقتصادی منطقه با توجه به اولویت های امنیتی، استراتژیک و قابلیت های بومی
 • ایجاد زیرساخت های لازم نگهداری کالا در قالب انبارهای مختلف
 • پشتیبانی و خدمات رسانی به صنایع تبدیلی و خدماتی

 

ماهنامه مهندسی ارتباطات

 • نشریه اختصاصی گروه تعاونی پیشگامان
 • ماهنامه تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • نخستین و تنها رسانه بخش خصوصی و تعاونی کشور در حوزه IT
 • پر تیراژترین نشریه تخصصی کشور در حوزه IT با بیش از ۲۵ هزار نفر مشترک

باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان کویر

 • رویکردی جدید از حضور بخش خصوصی در ورزش کشور
 • برنامه ریزی بلند مدت با نگاه به آمایش ورزشکاران بومی

شرکت های عضو گروه تعاونی پیشگامان

شرکت پیشگامان سلامت

شرکت پیشگامان سلامت در کنار سایر سازمان ها ، انجمن ها و مؤسسات معتبر ، با شناخت لازم از شرایط و نیازهای گوناگون جامعه محترم پزشکی و خدمت رسانی به بیماران عزیز ، همراه خوبی در مسیر رفع نیازهای آنان می باشد.

شرکت پیشگامان محتوا گستر

نماینده انحصاری فروش سرویس تلفن بین الملل ۰۴۰ در داخل کشور

پیشگامان تبلیغات پرواز

آژانس تبلیغاتی پرواز، یک شرکت تعاونی تبلیغاتی دانش بنیان خلاق و متشکل از افراد متخصص و تاثیر گذار است . این شرکت به عنوان بزرگترین تعاونی تبلیغاتی، توانسته جمعی از بزرگترین و تاثیر گذارترین افراد حوزه تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی را گرد هم جمع کند تا سبد تبلیغاتی منحصر به فردی از راهکارهای تاثیرگذاری به مشتریان خود ارائه نماید.

پیشگامان توسعه ارتباطات

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات، با هدف والای خدمت رسانی به عموم مردم شریف ایران، با اخذ مجوز FCP و با بهره‌گیری از تجهیزات مدرن و متخصصین مجرب، جهت ارائه خدمات اینترنت پرسرعت متفاوت و با کیفیتی برتر، در سطحی گسترده در سرتاسر کشورمان در حال رشد و توسعه است.

سرمایه گذاری پیشگامان کار و سرمایه

- فراهم کننده بستر فعالیت های اقتصادی از طریق جذب و مدیریت سرمایه - خرید، فروش و تضمین سهام گروه پیشگامان - سرمایه گذاری در خطوط ارتباطی استان یزد - مشارکت و سرمایه گذاری با سایر شرکت ها و بنگاه های اقتصادی

تعاونی مسکن و کارکنان و اعضای گروه

شرکت تعاونی مسکن کارکنان و اعضای گروه پیشگامان یزد در مهر ماه سال 1387 با هدف تامین کمک هزینه مسکن کارکنان و اعضای خود و با مدیریت سرمایه اعضا، در این راستا فعالیت دارد.

پیشگامان ADSL یزد

این شرکت با ایجاد بستر ADSL، خدمات اینترنتی را در استان یزد فراهم آورده است.

تعاونی پیشگامان عصر ارتباطات

کارخانه ی عصر ارتباطات با هدف تولید و مونتاژ قطعات و تجهیزات مخابراتی و فناوری اطلاعات، آغاز به کار کرد و در این راستا با جذب نیروهای متخصص و مجرب داخلی، توانسته است محصولات مختلفی را طراحی و تولید نماید. از جمله ی این محصولات می توان به سامانه ی حضور و غیاب پیشگامان، سامانه ی هوشمند مانیتورینگ دما و رطوبت، سامانه ی هوشمند کنترل تردد خودرو مبتنی بر RFID و همچنین کیوسک های اطلاع رسانی اشاره کرد.

پیشگامان رسانه پارس

بزرگترین تعاونی تبلیغات کشور در حوزه رسانه ملی، محیطی و سرمایه گذاری تبلیغات

پیشگامان کویر آسیا

اولین شرکت اجرا کننده ی فیبر نوری بین المللی در ایران

پیشگامان ایساتیس ارتباطات کاسپین

این شرکت با ایجاد بستر ADSL، خدمات اینترنتی را در استان قزوین فراهم آورده است.

باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان

تشکیل مدارس ورزشی شنا، واتر پلو، هندبال و والیبال در سطح استان یزد و مراجعه به شهرستان های استان یزد به دعوت مسوولین آن شهرستان و بررسی استعدادهای ورزشی بالقوه آن شهرستان و حمایت های مادی و معنوی از تربیت بدنی

منابع انسانی، آموزش

آموزش و رشد نیروی انسانی در مجموعه با فعالیت این گروه به تحقق می پیوندد

گیلاس کامپیوتر

گیلاس کامپیوتر به عنوان شرکتی دانش بنیان و یکی از پیشگامان حوزه امنیت اطلاعات با بیش از 20 سال سابقه ی فعالیت، با تکیه بر دانش فنی متخصصان ، همواره ارتقای موقعیت در عرصه امنیت اطلاعات و همچنین افزایش میزان اعتماد و رضایت مشتریان خویش را سرلوحه ی امور قرار داده است.

تعاونی پیشگامان توسعه بندر خشک

این شرکت با هدف ایجاد نخستین بندرخشک ایران راه اندازی شده است.بندر خشک پایانه ای ترکیبی در پس کرانه است که به بندری ساحلی متصل است. در این بندر تجهیزات لازم و کـافـی بـرای مواجهه با تردد ناشی از چندین شیوه حمل ونقل اعم از جاده ای، ریلی و هوایی در نظر گرفته شده اند و مشتریان می توانند کالاهایشان را با استفاده از شیوه های مختلف به آن جا ارسال و یا از آن جا دریافت کنند.

ماهنامه مهندسی ارتباطات

ماهنامه مهندسی ارتباطات، از نشریات وابسته به گروه تعاونی پیشگامان می باشد و فعالیت های گسترده ای دارد.

واحد تشکیلات ,روش ها و منابع انسانی

آموزش و رشد نیروی انسانی در مجموعه با فعالیت این گروه به تحقق می پیوندد.

پیشگامان فناوری ایساتیس

شركت پیشگامان فناوري اطلاعات ايساتيس (عضو گروه تعاونی پيشگامان)، با هدف فعاليت در زمينه ی مهندسی نرم‌افزار، بنیان گذاری شده است و به عنوان واحد نرم افزار گروه تعاونی پیشگامان، طراحی و تولید نرم‌افزارهای کاربردی را به عنوان محور اصلی فعالیت‌های خود دنبال نموده است. استمرار مطالعات و تحقیقات و همچنین توجه به جديدترين تكنولوژي‌ها و متدولوژي هاي موجود موجب گردیده است که نرم‌افزارهای تولیدی شرکت، همواره به لحاظ کیفیت در بهترین سطح ممکن باشد و با توجه به نیازهای اصلی کاربران پیاده سازی شود.

پیشگامان کی پاد

سياست کلي کی‌پاد، فراهم آوردن بستري مناسب جهت ارائه ی راهکارهای جامع امنیتی، سیستم‌های مدرن زیرساخت مراکز داده و نيز ارائه سرويس‌هاي Passive و Active شبکه و امنيت شبکه و اطلاعات در سطح کشور مي‌باشد.

بیمه تعاون

شرکت بیمه تعاون با هدف ورود بخش تعاونی به عرصه ی فعالیت بانک و بیمه و راهیابی به بازارهای پولی و مالی کشور و تحقّق سیاست های کلی اصل 44 از سال 1386 آغاز به کار نموده و شکل عملیاتی به خود گرفته است.
بالا